Är du intresserad av att bli kund? Ring oss på010-498 99 90 eller klicka här

Löneavdelning

Löneavdelningen på Särnmark har hand om våra personliga assistenters löneadministration. Öppettider för löneavdelningen är måndag-fredag klockan 09:00 – 15:00 med lunchstängt mellan klockan 12:00 – 13:00. Du kan även mejla ditt ärende till lon@sarnmark.se

Camilla Nyblom
Löneadministratör
08-505 920 38
camilla.nyblom@sarnmark.se

Caroline Andersson
Löneadministratör
08-505 920 20
caroline.andersson@sarnmark.se

Eva Norgård
Löneadministratör
08-505 920 79
eva.norgard@sarnmark.se

Madelen Berg
Löneadministratör
08-505 920 84
madelen.berg@sarnmark.se

Polet Solorzano
Löneadministratör
08-505 920 22
polet.solorzano@sarnmark.se

Yvonne Stenlund
Löneadministratör
08-505 920 83
yvonne.stenlund@sarnmark.se

Buket Kececi (föräldraledig)
Löneadministratör
08-505 920 38
buket.kececi@sarnmark.se