Ekonomi

Vi på redovisningsavdelningen ansvarar för Särnmarks redovisning och bokslut. Vi hanterar även alla in- och utbetalningar.

Vi svarar gärna på frågor. Om ni vill komma i kontakt med oss kan ni mejla till redovisning@sarnmark.se

Bra att veta är att leverantörsfakturor mejlas till ekonomi@sarnmark.se (OBS endast fakturor).

Men det går såklart också bra att skicka per post till vår postadress: Box 1393, 171 27 Solna.

Anastasia Shamany

Redovisningsekonom
anastasia.shamany@sarnmark.se

Anna Olofsson

Redovisningschef
anna.olofsson@sarnmark.se

Aysel Lezan Ertas

Redovisningsekonom
aysel.ertas@sarnmark.se

Heli Tammerin

Redovisningsekonom
heli.tammerin@sarnmark.se

Jonas Gustavsson

Redovisningsekonom
jonas.gustafsson@sarnmark.se

Pia Eklund

Redovisningsekonom
pia.eklund@sarnmark.se

Shapla Kamaly (föräldraledig)

Redovisningsekonom
shapla.kamaly@sarnmark.se

Stefan Dahl

Redovisningsekonom
stefan.dahl@sarnmark.se

Åsa Malm

Koncerncontroller
asa.malm@sarnmark.se