Löneavdelningen

Löneavdelningen på Särnmark har hand om våra personliga assistenters löneadministration. Finns på mejl och telefon.

Buket Kececi Hatipoglu

Löneadministratör
buket.kececi@sarnmark.se08-505 920 38

Camilla Nyblom

Löneadministratör
camilla.nyblom@sarnmark.se08-505 920 20

Carin Kreku Carlsson

Lönechef
carin.k.carlsson@sarnmark.se08-505 920 29

Eva Norgård

Löneadministratör
eva.norgard@sarnmark.se08-505 920 79

Lotta Olsson

Löneadministratör
lotta.olsson@sarnmark.se08-505 920 84

Madelen Berg (föräldraledig)

Löneadministratör
madelen.berg@sarnmark.se08-505 920 84

Polet Solorzano (föräldraledig)

Löneadministratör
polet.solorzano@sarnmark.se08-505 920 20

Sara Börjesson

Löneadministratör
sara.borjesson@sarnmark.se08-505 920 22