Är du intresserad av att bli kund? Ring oss på010-498 99 90 eller klicka här

Fika på fettisdag - alla Särnmarks kontor plus Falun

  • Målgrupp
    • Öppen
  • Datum
    Tisdag 25 februari
  • Tid
    15:00-16:00
  • Plats
    Se adress för ditt närmaste kontor via denna länk: https://www.sarnmark.se/kontakt/vara-lokalkontor
  • OSA
    Sista anmälningsdag: torsdag 20 februari
  • Kostnad
    Ingår i Särnmarks serviceavgift.
  • Deltagare
    Upp till 25 deltagare - det finns flera lediga platser
Anmäl dig

Du är varmt välkommen på fettisdagsfika på alla våra kontor tisdag den 25 februari. De godaste semlorna kommer serveras och vi ser fram emot en härlig fikastund tillsammans med dig. 

Anmälan sker till respektive kontorschef via mejl eller samtal. Se kontaktuppgifter nedan.

Varmt välkommen!

Sundsvall: Annelie Skeppström-Antonsen: annelie.skeppstrom@sarnmark.se eller 026-222 05 94

Falun: Sandra Embretsen: sandra.embretsen@sarnmark.se eller 026-222 05 93

Gävle: Rebecca Hummelgård: rebecca.hummelgard@sarnmark.se eller 026-222 05 90

Uppsala: Camilla Reinebrandt: camilla.reinebrandt@sarnmark.se eller 018-265 09 60

Stockholm: Senad Beslic: senad.beslic@sarnmark.se eller 08-505 920 00

Linköping: Pia Medborg: pia.medborg@sarnmark.se eller 013-480 95 30

Visby: Sara Björebro: sara.bjorebro@sarnmark.se eller 0498-660 900

Karlstad: Tony Skoglund: tony.skoglund@sarnmark.se eller 054-777 37 77

Kinna: Henrik Lund: henrik.lund@sarnmark.se eller 0320-18440

Höör: Catarina Danso: catarina.danso@sarnmark.se eller 0413-35 29 50

 

 

Fler utbildningar och aktiviteter

  • HLR-utbildning Stockholm

    • Assistent
    • Medarbetsledare
    • Anhöriga
    När:
    Var: Stockholm/Solna

    Välkommen att anmäla dig till Särnmarks HLR-utbildning riktad till vuxna.

    Mer information och anmälan
  • Assistentutbildning steg 1 Stockholm

    • Assistent
    När:
    Var: Stockholm/Solna

    För att ge våra assistenter de allra bästa förutsättningarna att trivas med sitt jobb, erbjuder vi vår populära assistentutbildning.

    Mer information och anmälan
  • Pizzakväll på Mamas Pizzeria - Karlstad

    • Öppen
    När:
    Var: Karlstad

    Varmt välkommen till en pizzakväll tillsammans med oss på Särnmark!

    Mer information och anmälan
Visa fler utbildningar och aktiviteter