Är du intresserad av att bli kund? Ring oss på010-498 99 90 eller klicka här

Fika på fettisdag - alla Särnmarks kontor plus Falun

Varmt välkommen på fettisdagsfika!

Du är varmt välkommen på fettisdagsfika på alla våra kontor tisdag den 25 februari. De godaste semlorna kommer serveras och vi ser fram emot en härlig fikastund tillsammans med dig. 

Anmälan sker till respektive kontorschef via mejl eller samtal. Se kontaktuppgifter nedan.

Varmt välkommen!

Sundsvall: Annelie Skeppström-Antonsen: annelie.skeppstrom@sarnmark.se eller 026-222 05 94

Falun: Sandra Embretsen: sandra.embretsen@sarnmark.se eller 026-222 05 93

Gävle: Rebecca Hummelgård: rebecca.hummelgard@sarnmark.se eller 026-222 05 90

Uppsala: Camilla Reinebrandt: camilla.reinebrandt@sarnmark.se eller 018-265 09 60

Stockholm: Senad Beslic: senad.beslic@sarnmark.se eller 08-505 920 00

Linköping: Pia Medborg: pia.medborg@sarnmark.se eller 013-480 95 30

Visby: Sara Björebro: sara.bjorebro@sarnmark.se eller 0498-660 900

Karlstad: Tony Skoglund: tony.skoglund@sarnmark.se eller 054-777 37 77

Kinna: Henrik Lund: henrik.lund@sarnmark.se eller 0320-18440

Höör: Catarina Danso: catarina.danso@sarnmark.se eller 0413-35 29 50

Aktuellt

  • Få koll på läget - Föreläsning om LSS och personlig assistans

    Under en timme belyser vi flertalet delar kring LSS och personlig assistans ur två perspektiv. Denna föreläsning är intressant oavsett om man har förkunskaper eller inte.

    Läs mer
  • Särnmark startar upp ett kundråd

    Särnmark kommer under 2020 etablera ett kundråd där ett tiotal kunder från olika delar av Sverige kommer att delta. Vår ambition är att rådet kommer ge oss en mer direkt återkoppling på hur vi kan bli bättre i vårt erbjudande till dig som kund och hur vi kan utveckla oss som assistansanordnare.

    Läs mer
  • 100% transparens på assistanskoll.se

    Med ledorden transparens, trygghet och inflytande som genomsyrar vår verksamhet så är vi givetvis extra glada över att vi nu nått 100% transparens på assistanskoll.se. Därmed toppar vi transparensindex-listan av de 247 bolag som är listade totalt på sajten. Surfa in på www.assistanskoll.se för mer info.

    Läs mer
  • God fortsättning

    Vi på Särnmark önskar er alla god fortsättning och hoppas att det nya året blir ett bra år för oss alla!

    Läs mer
  • Vi önskar alla en god jul & ett gott nytt år!

    Nu är det inte många dagar kvar till jul. Vi på Särnmark vill önska er alla en riktigt god jul och ett gott nytt år! Vi vill också passa på att tacka alla kunder, assistenter, tjänstemän och alla er andra för det gångna året.

    Kontoret är stängt under jul 23 dec- 26 dec och nyår 31 dec-1 jan samt 6 jan. Övriga dagar har vi öppet som vanligt. Du når oss dygnet runt på telefonnummer: 08-505 920 44. ✨✨✨

    Läs mer
Visa fler inlägg