Är du intresserad av att bli kund? Ring oss på010-498 99 90 eller klicka här

Fika på fettisdag - alla Särnmarks kontor plus Falun

Varmt välkommen på fettisdagsfika!

Du är varmt välkommen på fettisdagsfika på alla våra kontor tisdag den 25 februari. De godaste semlorna kommer serveras och vi ser fram emot en härlig fikastund tillsammans med dig. 

Anmälan sker till respektive kontorschef via mejl eller samtal. Se kontaktuppgifter nedan.

Varmt välkommen!

Sundsvall: Annelie Skeppström-Antonsen: annelie.skeppstrom@sarnmark.se eller 026-222 05 94

Falun: Sandra Embretsen: sandra.embretsen@sarnmark.se eller 026-222 05 93

Gävle: Rebecca Hummelgård: rebecca.hummelgard@sarnmark.se eller 026-222 05 90

Uppsala: Camilla Reinebrandt: camilla.reinebrandt@sarnmark.se eller 018-265 09 60

Stockholm: Senad Beslic: senad.beslic@sarnmark.se eller 08-505 920 00

Linköping: Pia Medborg: pia.medborg@sarnmark.se eller 013-480 95 30

Visby: Sara Björebro: sara.bjorebro@sarnmark.se eller 0498-660 900

Karlstad: Tony Skoglund: tony.skoglund@sarnmark.se eller 054-777 37 77

Kinna: Henrik Lund: henrik.lund@sarnmark.se eller 0320-18440

Höör: Catarina Danso: catarina.danso@sarnmark.se eller 0413-35 29 50

Aktuellt

  • Särnmarks Hållbarhetsrapport för 2019: Tillsammans är nyckeln för en hållbar framtid

    Särnmarks övergripande ambition med verksamheten är att bidra till att skapa ett bra liv för våra kunder. Ett liv där varje kund, så långt det går, ges möjlighet att själv styra över sitt eget liv. Vi anser att det är grunden för alla som vill kunna leva som andra, bland andra, i vårt samhälle.

    Våra grundare Mikael Särnmark och Cecilia Ekholm äger fortfarande företaget och deras stora intressepolitiska engagemang gör skillnad, inte bara för våra kunder utan även för andra personer som behöver personlig assistans. På så sätt tar vi en aktiv roll i samhället och bidrar till en hållbar välfärd. Nu gör vi även detta på ett nytt sätt genom att presentera en Hållbarhetsrapport för verksamhetsåret 2019.

    Läs mer
  • Information med anledning av coronavirusets spridning - uppdaterat 3 juli

    Vi på Särnmark förhåller oss fortsatt till Folkhälsomyndighetens samt Utrikesdepartementets rekommendationer och anvisningar gällande spridning av coronaviruset.  Vi uppdaterar information och kommunicerar med våra personliga assistenter och kunder så ofta det behövs. 

    Läs mer
  • Mycket nöjda kunder hos Särnmark - enligt oberoende undersökning

    ” Helt suveränt bolag. Önskar att jag fått kontakt med dem tidigare”

    Läs mer
  • Glad midsommar!

    Vi önskar glad midsommar och påminner om att kontoren håller stängt i morgon fredag 19/6 (midsommarafton). Jour - och bemanningsteamet är tillgängliga dygnet runt som vanligt.

    Läs mer
  • Vi önskar trevlig helg!

    Vi vill passa på att önska alla en trevlig Kristi himmelsfärdshelg och informera om våra öppettider under långhelgen.

    Läs mer
Visa fler inlägg