Är du intresserad av att bli kund? Ring oss på010-498 99 90 eller klicka här

Fika på fettisdag - alla Särnmarks kontor plus Falun

Varmt välkommen på fettisdagsfika!

Du är varmt välkommen på fettisdagsfika på alla våra kontor tisdag den 25 februari. De godaste semlorna kommer serveras och vi ser fram emot en härlig fikastund tillsammans med dig. 

Anmälan sker till respektive kontorschef via mejl eller samtal. Se kontaktuppgifter nedan.

Varmt välkommen!

Sundsvall: Annelie Skeppström-Antonsen: annelie.skeppstrom@sarnmark.se eller 026-222 05 94

Falun: Sandra Embretsen: sandra.embretsen@sarnmark.se eller 026-222 05 93

Gävle: Rebecca Hummelgård: rebecca.hummelgard@sarnmark.se eller 026-222 05 90

Uppsala: Camilla Reinebrandt: camilla.reinebrandt@sarnmark.se eller 018-265 09 60

Stockholm: Senad Beslic: senad.beslic@sarnmark.se eller 08-505 920 00

Linköping: Pia Medborg: pia.medborg@sarnmark.se eller 013-480 95 30

Visby: Sara Björebro: sara.bjorebro@sarnmark.se eller 0498-660 900

Karlstad: Tony Skoglund: tony.skoglund@sarnmark.se eller 054-777 37 77

Kinna: Henrik Lund: henrik.lund@sarnmark.se eller 0320-18440

Höör: Catarina Danso: catarina.danso@sarnmark.se eller 0413-35 29 50

Aktuellt

  • Malins glutenfria blåbärstårta

    Vår kundansvariga, Ingeborg Berggren, blev så förtjust i en tårta som en assistent vid namn Malin bjöd på under ett personalmöte att hon nu vill dela med sig av receptet till er alla. Tack Malin för den goa tårtan och för att du delar med dig av ditt recept!

    Läs mer
  • Solrostävlingen avslutas 15 september

    Tisdag den 15 september mäter du din solros för sista gången i denna tävling och följer instruktionerna nedan.

    Läs mer
  • Särnmark utser Elin till årets förebild 2020

    Motiveringen av att utse Elin till årets förebild 2020 lyder:
    “Med uppriktighet och passion berättar Elin om hur det är att leva med reumatisk sjukdom. Genom sin blogg och sociala medier delar hon med sig av både det som är bra och det som är dåligt. Elin visar gång på gång att det mesta är möjligt om man vill.”

    Vi ringde upp Elin för att prata om att blogga om att leva med reumatisk sjukdom, och att göra det med en positiv inställning. Varför började Elin med bloggen och hur har den påverkat henne och andra?

    Läs mer
  • Ny styrelseledamot: Inga-Kari Fryklund

    Vi på Särnmark vill välkomna Inga-Kari Fryklund som ny styrelseledamot i Särnmarks styrelse. Inga-Kari kommer närmast från Vårdföretagarna där hon var förbundsdirektör mellan åren 2010-2020. Vi ringde upp Inga-Kari för att lära känna henne lite mer.

    Läs mer
  • Tvåstegsinloggning i AiAi/Tempus efter månadsskiftet juli/augusti

    Som ett led i att stärka skyddet mot bedrägerier och identitetsstölder som förekommer, inför vi nu så kallad 2-faktors-autentisering (tvåstegsinloggning). Detta sker nu i månadsskiftet juli/augusti 2020.

    Tidrapporteringen för juli månad påverkas inte. men för att alla med säkerhet ska kunna logga in i systemen AiAi och Tempus även efter månadsskiftet behöver alla användare ha ett korrekt personnummer och mobiltelefonnummer upplagt i systemet.

    Läs mer
Visa fler inlägg